1

Na ierahdtv na yt na Godzinach powinni dodac caly mecz to sobie oglodnij, nie bedziesz zalowal :)

0

wpisz sobie ierahd tv na youtube ten kanal pokazuje wszystkie mecze w calosci w hd ;) i skróty oczywiście

2

y no w dwunastu raczej nie można grać ;)

0

głosowanie się już odbyło geniuszu ;)

1

Jedyny piłkarz, którego lubię w Bayernie ;)

0

wszystkie gole strzelił prawą bodajże, ale mam wątpliwości do pierwszego

0

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mogę gdzieś obejrzeć ten mecz jeszcze raz ? Jeśli tak to gdzie?

0

Nie wiecie może gdzie mogę obejrzeć mecz powtórkę tego meczu ?

1

a najlepsze jest to, że następna kolejka to derby madrytu i któraś z dróżyn musi stracic pkt ;)

4

Czytaj ze zrozumieniem... Leo dostaje 50% tej kwoty czyli ok. 20mln

0

bravo masche mathieu alves alba busquets rakitic iniesta neymar messi rafinha ;p

0

macie tu na youtuba transmisje jak ktos chce może mecz też tu będzie

0

faworytem zawsze są ;)

4

dla prawdziwych kibiców FCB Messi zawsze będzie najlepszym zawodnikiem na świecie ;)

3

akurat Masche to najlepiej grał ...

0

troche nie na temat ale cieszy ;D http://fangol.pl/view/52288/zgoda-messiego-i-barcelony

1

wiesz Messi za jeden sezon dostaje tyle kasy co Aguero warty. W jednym sezonie za reklamy dostaje okolo 60mln euro ;p 20 za piłke

2

Według mnie Eto'o, Henry i Messi to był jak dotąd najlepszy atak w historii FC Barcelony ;)

0

szfabom sie nie kibicuje nawet jeśli przeciwko nim gra RM ;)

0

Powrót Guardioli i odrazu tryplet w nastepnym sezonie ;)

0

Najlepiej uciekać przed problemami ;p

0

;/ w decydującym momencie sezonu SZKODA ale trzeba wierzyc w Barce VeB!

0

Proszę idź już spać bo rano nie wstaniesz do szkoły ;)

0

tylko Betis? ty wiesz co ty piszesz? Każdy mecz jest jak finał

0

oglodalem cały mecz i jak piłkarze atletico dostawali kartki to przy żadnym niepisało ''misses next match" ;/

0

idź na jego miejsce zobaczymy jak będziesz grał ;)

0

tiki taka się zgadza ;)

0

odkąd chodze do szkoły to w piątki zawsze miałem lajtowne lekcje ;)

0

Co tu więcej mówić. Znakomity mecz ale jednak trzeba kupic obrońce. Dobranoc! VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?